| LupuCristina56 a întrebat:

De ieri pisoiul mea nu a mai venit acasa. Ea obisnuia sa vina mereu seara cand mancam. Nu am mai vazut-o. Plang in continuare. Nu stiu ce i s-a intamplat. A murit? A luat-o cineva acasa? P.S. Il ceama Albut, este alb si are 5 ani. Nu cred ca a murit de batranete. Va rog sa nu radeti si daca se pate sa ma ajutati. De ce numai vine acasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E perioada de împerechere.
Poate se întoarce, poate nu.

Like pentru numele original.

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am avut un motan acum ani si ani, era golan de golan ala, venea si dupa 1 saptamana acasa, umbla dupa pisicute. Nu-ti face griji, cum spune @Ljus, e in perioada de imperechere, se intoarce inapoi. Te inteleg, stiu cum e sa-ti pierzi un animal la care pui suflet/

| LupuCristina56 explică (pentru Drimmero):

Insema mult pentru mine. Nu stiu daca se intoarce. sad sad

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru LupuCristina56):

Si tu insemni mult pentru el pentru ca ii oferi casa, hrana si securitate. vocea sangelui nu poti sa i-o inabusi si are ceva treburi. se va intoarce cand il rupe foamea si oboseala. La casa e simplu, la bloc fii putin atenta sa poata intra.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pisicile mai lipsesc de acasa cu zilele chiar dupa care se intorc, nu trebuie sa-ti faci asa griji.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

E mai dulce dragostea decit mincarea ta. happy Tu plingi, iar el se dragaleste cine stie pe unde. Las' ca vine el... mita are 9 vieti.