| ByBogdy37 a întrebat:

Saut! Am si eu o problema. acum cateva zile mi-am cumparat un laptop nou Acer 5733. si totul a functionat ok pana acum. stateam pe mess si pe facebook si pe TPU. si a sunat telefonul si vorbeam la telefon si dintr-o data mi s-a oprit laptopu. nu se mai aprind beculetelelaptpu era la incarcat nu a fost nimic nici o tensiune de curent laptopu este sigilat nu am umblat la el nici folia nu am dato jos de pe el... inca este in garantie adica nici de o saptamana nu il am INTREBAREA MEA ESTE DACA STITI CE PROBLEMA ARE SI DACA INTRA IN GARANTIE. multumesc mult

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Normal ca intra in garantie, mai ales ca nici tipla nu e data jos...
Inapoi cu el la garantie.

| ByBogdy37 explică (pentru victorandrei):

Ok mersi de sprijin... da nu stiu ce are ca s-a oprit dintr-o data si nu se mai aprinde nu stiu ce are

| victorandrei a răspuns (pentru ByBogdy37):

Daca nici macar nu se aud ventilatoarele atunci este o problema la alimentare.

4 răspunsuri:
| myhaelamar86 a răspuns:

Cred ca e din cauza ca vorbeai la telefon. Bine ca ai mentionat. Sa le spui si alora din service tot asa, e un detaliu extrem de important.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Normal,este in garantie 1 an