| Andreimachoman a întrebat:

Spunet-imi si mie niste exercitii pentru a stagna cresterea, sunt foarta inalt si am 14 ani!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uimește-mă... și ce înălțime ai?
Nu sunt pentru stagnare. Ești sănătos și asta să te bucure.
Pa, pa.

| Bossulet a răspuns:

Eu am 14 ani si 1, 84 nu ai ce sa ii faci ...totusi nu intelege de ce vrei sa nu mai fi inalt :O... faci cum vrei insa apoi sa nu regreti daca vei lua medicamente si vor fi efecte secundare BAFTA!

| Seby484 a răspuns:

Ce inaltime ai? sa stii ca generatia asta din 90* in sus.e foarte inalta da-mi un mesaj pe privat.cu inaltimea ta.eu am 15 ani si am 1.83 m

| Sunshinexd a răspuns:

Si daca esti inalt ce? E foarte frumos sa fi inaltlove struck. Majoritatea fetelor intorc capul dupa cei inaltibatting eyelashes. Si eu am 1.76 si sunt mandralove struck! Nu trebuie sa fi complexat de inaltimea ta! Nu stiu daca exista niste exerciti pentru stagnare thinking! Fi mandru ca esti inalt mai Andrei love struck, ai multe avantajelove struck! Numai bine:*:*!