| Andreimachoman a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste exercitii sa le fac acasa pentru a stagna cresterea in inaltime sunt foarte inalt la varsta mea dau funda:X:*

4 răspunsuri:
| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Nu iti trebuie exercitii neaparat.Ia niste calciu[preferabil efervescenet,dar e bun si oricum... apropo:calciu calciu, nu lactate sau alte chestii care contin calciu]. Acest calciu si incetineste cresterea, dar si intereste oasele.Si eu iau Calciu Sandoz big grin funda pls

| HinoKahoko a răspuns:

Cresterea nu o poti opri, si doar incetini. singurele exercitii pentru incetinirea cresterii sunt cele care implica ridicarea greutatilor. mai este si alimentatia insuficienta dar nu ti-as recomandao...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ridica greutati deasupra capului, vor apasa pe coloana, astfel te va opri din crestere.De asta sunt scunzi culturistii.
Bafta!

| Marwell a răspuns:

Faci genoflexiuni cu haltera in spate