| Alex_6294 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog frumos, ce solutii oftalmice exista pentru imflamatii, boli si toate astea : blefaro-conjunctivita, conjunctivita, pungi sub ochi, sange, si asa mai departe, etc...cine imi spune ii dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| aureljeo a răspuns:

Du-te la oftalmolog el iti a spune mai exactc ce si cum si eu am avut probleme si m-am dus la oftalmolog soi acum am scapat de ele

| Alex_6294 explică (pentru aureljeo):

Eu am fost lovit, de o masina acum cu multi ani in urma, si dupa am primit si o serie de pumni in ochi si pe celalalt nu l-a afecta...si nu inteleg asa dupa cativa ani, m-am dus la un cabinet oftalmologic, s-a uitat cu aparatu si dupa a iesit rezultatu la diagnostic si a iesit ca am o imflamatie blefaro-conjunctivita...mi-au dat un tratament, si dupa 2 saptamani de aplicare, am vazut ca tot asa a ramas si nu s-a vindecat..ca si cum degeaba mi le-au recomandat..pentru ochi.ca nu si-au facut efectu deloc..imi spui si mie te rog frumos de ce?