| Alex_6294 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog frumos, voi cand sunteti stresati, ingrijorati, cu necazuri si probleme, ce faceti?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Spun o rugaciune si ma incred ca domnul nostru, fiul lui dumne...no, stai ca asta era din alt film. Imi trag o scatoalca virtuala dupa cap si rememorez pe scurt prin cite au putut sa treaca unii si sa iasa cu fruntea sus - un gagiu a supravietuit ambelor atacuri atomice asupra Japoniei si a dus-o bine mersi pina pe la 90 si ceva de ani, un altul a cazut din avion de pe la vreo 7-8000 de metri si nu i s-a deschis parasuta, dar a supravietuit, sute de milioane de oameni traiesc cu un dolar pe zi, iar eu sa imi fac griji pentru... ce?

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Pai as putea spune ca mi se intampla des asta dar incerc sa uit de ele si las timpul sa le rezolve pe toate
Numai bine!

| ciprian2001 a răspuns:

Devin optimist zambeste si omoarai pe toti cu fericirea ta

Răspuns utilizator avertizat