| primavara_4456 a întrebat:

Stie cineva cum as putea afla daca o persoana si-a facut firma? aceasta in conditiile in care cunosc urmatoarele : adresa firma, numele complet si cnp-ul persoanei ce figureaza ca admin/director /patron ...al firmei. Nu am gasit nimic pe net legat de asta, la tot ce am gasit trebuie sa cunosc numele firmei / CUI. ca sa pot cauta! adica exact ceea ce de fapt ma intereseaza pe mine. multumesc anticipat

1 răspuns:
| cmm a răspuns:

La Oficiul National al Registrului Comertului, se plateste o taxa dupa ce ai facut o cerere. Registrul Comertului este pe bulevardul Unirii, partea dinspre Alba Iulia.