| IsabelaIssa a întrebat:

Stie cineva cum imi pot salva pozele de pe hi5 in calculator, in marime naturala? Cred ca nu se poate, dar poate exista ceva ce nu stiu eu.merci happy

7 răspunsuri:
| andreiano a răspuns:

Metoda lui ░▒▓இⓛⓞⓡⓖⓐⓚⓘஇ▓▒░ e buna, dar sunt cam multe de facut. Merge cand vrei sa iei mai multe poze. Daca vrei un sau doua, mergi la Fisier->Salveaza pagina ca, alegi pagina Web completa, o downloadezi si gasesti poza,, in marime naturala" in folderul downloadat. O iei de acolo si restul poti sa stergi, ca sunt chestii neinteresante. happy

| relian a răspuns:

Mergi la poza pe hi5 dai clik dreapta pe poza si alegi save as si cam aia e tot.Si mai lasa observatiile sa vezi tu cine stie sau ce stie. Daca puio intrebarea pune-o daca nu stii despre ce este vorba.Am vazut ca tu ai spus ca pui intrebari asa sa vezi citi de pe sitele asta stiu.Nu vad de ce faci asta si pe de alta parte este nerelevanta chestia.Eu pot sa n-am habar despre ceva ce tu intrebi, dar mergg pe google aflu si vin si postez aici.Si? Ce asta arata ca am stiut? Asta este o activitate inutila dupa parerea mea.Acum referotor la restul de Grecia de contracte etc daca chiar vrei sa mergi undeva si esti serioasa pot sa iti dau unele informatii.Doar daca esti serioasa si vrei sa mergi pe undeva si nu asa doar sa vezi ce gindeste unu altu.Scuze ca am batut drumul si pe linga dar am citit mai multe intrebari de la tine intimplator. Sper sa nu ma injuri.Bye

| IsabelaIssa explică (pentru relian):

Intrebarile alea sunt destul de vechi si nici nu mai stiu despre ce este vorba, probabil le-am pus din plictiseala, dar daca tu tot esti pus pe observatii sunt destui cu intrebari mult mai aiurea decat ale mele, si te poti lua de ei daca vrei. Referitor la Grecia nu ma intereseaza nimic, poate m-a interesat in trecut, uita-te si la data cand sunt postate pentru ca nici nu mai stiu despre ce este vorba. Nu te injur ca nu imi sta in caracter, insa fara replica nu scapi tongue Si chiar cu google, multi nu sunt in stare sa dea un raspuns corect. Si am mai pus odata o intrebare despre suprafata tarii care a ramas aceeasi asa cum am invatat-o eu la scoala, si se pare ca altii au invatat altceva si pe google scrie altceva pentru ca am primit raspunsuri diferite, si intr-un fel intrebarea asta ma ajuta pe mine sa imi dau seama de anumite lucruri referitoare la invatamant. Deci daca te deranjeaza intrebarile sau raspunsurile mele incearca te rog sa ma ocolesti.Multumesc totusi ca te-ai obosit sa imi raspunzi si sa ma "mustruluiesti", si iti doresc o zi buna happy

| relian a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Am vrut doar sa iti raspund la intrebare, iar restul a fost asa pe linga.Nu ma deranjeaza intrebarile nimanui, doar ca mi se pare normal cind intrebi ceva sa fie pentru ca nu stii ceva nu asa sa vezi daca stiu altii.Dar e ok daca urmaresti sa vezi ce stiu oamenii asta e fiecare cu cel doare.Mai stii poate ca so fi marit suprafata cine stie.Si nu e de mirare ca in noile carti de geografie de astazi sa apara alte cifre.Mereu se gaseste cite un "destept"de la guvernare sa schimbe cite ceva.Am vazut ca si limba romana au schimbat-o desi poate nu e corect ce au facut, ori corect depinde de cine se afla la momentul respectiv la putere.Naspa asa sint romanii fiecare cauta sa schimbe cite ceva crezind ca ce spune el este bine.Si am raspuns ca am vazut ca ai o poza draguta la tine aici.De naveai nici o poza poate nu ziceam nimic.

| IsabelaIssa explică (pentru relian):

Ei uite ca mie poate nu imi place sa fac doar lucruri ce sunt "normale" de facut, ar fi cam plictisitor sa te limitezi tot timpul la ce e normal si sa nu iti iesi din tipare. Macar de ar fi toata lumea asta normala si eu singura care n-as fi, ca poate asa m-as schimba si eu. Dar cum nu am nevoie de schimbari imi continui viata in "normalitatea mea" tongue Poza era draguta sau cine era in poza era dragut. Tu dupa ce tipare raspunzi, dupa poze frumoase? Nt nt nt, nu e normal big grin O zi normala iti doresc, si un Craciun fericit!winking

| relian a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Ei na si tu acum dupa poze frumoase.Altceva ce mai spui, cu ce te mai lauzi? Ma plictiseam si eu si nu stiam cum sa fac conversatie. Uite ca si eu mai ma plictisesc se pare.Multam pentru urare.Craciun de care vrei si pentru tine.