| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca se codeaza tell Orange hiro? daca ii dau restare din fabrica

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Revenirea la setarile din fabrica nu duce la codarea telefonului. Prin aceasta resetare se vor sterge toate datele din telefonul tau.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| anonim_4396 explică (pentru OrangeHelper):

Ms pentru raspuns, asa mai avea o intrebare, am tinut telefonul in buzunar si s-a format o pata galbena pe ecran se poate remedia? sau trebuie schimbat touch-screen-ul daca da cat ar costa? mersi anticipat