| radina a întrebat:

Stie cineva datele de contact facebook? Exista cine care se ocupa si de facebook Romania? Mi s-a blocat contul si vreau sa vad daca se poate reactiva. Multumesc

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.facebook.com/ro cauti jos optiunea CONTACT/AJUTOR si le spui problema.

| radina explică (pentru mgtow):

Dar ma duce in pagina unui utiizator facebook.cunosti ceva de treaba asta? mersi mult

| mgtow a răspuns (pentru radina):

Http://www.facebook.com/help/?page=214512881928339 am reusit sa te duc pana aici, credeam ca e si in romana dar nu au din pacate (e setat in engleza) si daca nu intelegi traduci pagina direct cu google chrome sau mozilla firefox.

| radina explică (pentru mgtow):

Am gasit pana la urma pe un site cum sa iei legatura cu ei si le-am trimis email.astept sa vad ce-mi raspund.multumesc mult pentru ajutor

| sevda a răspuns (pentru radina):

Imi poti da si mie siteul te rog frumos!

| radina explică (pentru sevda):

Disabled@facebook.com.Iti raspund cei de la Facebook USA in 24h poate si mai mult.bafta!

| sevda a răspuns (pentru radina):

Multumesc mult :*

| ade2299 a răspuns (pentru radina):

Le-ai trimis in engleza e-mailul?

| radina explică (pentru ade2299):

Da, le-am facut emailul in engleza

| MariaSara a răspuns (pentru radina):

Ti-a raspuns?
Ma poti ajuta si pe mine?

| stan85 a răspuns (pentru radina):

Cautama te rog frumos la adresa de e-mail stefan527@yahoo.com

| midnight12 a răspuns:

Atentie la noul virus de pe Facebook, acesta se transmite prin chat. Mai multe informatii si sfaturi pentru a te proteja pe http://it-area.info/noul-virus-de-pe-facebook/!

| MariusTM123 a răspuns:

Si mie la fel! A fost blocat contul meu Facebook exact de baietii de la TPU! Deci ruşinică! Şi îi admiram la maxim! Păcat de ei că la origini sunt băieți minunați!

| Violleta2022 a răspuns (pentru MariusTM123):

Imposibil ca contul de FB sa fie blocat de TPU!
FaceBook este un site american si poate fii blocat DOAR de adminsitratia FB-ului, la raportarea unoir oameni, inclusiv a prietenilor tai!

| Negru_Tandafirul_1962 a răspuns:

Incerc sa adaug membri in grupul meu si Facebook Nu mi da voie..de ce?

| Erbasu_Florin_1969 a răspuns:

Nu ma pot loga.nu vad postarile

| Cerneanu_Gabriel_1979 a răspuns:

Dc nu pot da mesaje pe mesenger

| Vechio_Nea_Marin_1942 a răspuns:

Raspuns