| CenturyChild a întrebat:

Stie cineva exact care este situatia actuala cu ministerul transporturilor? E greva sau nu e greva? Tot ma abureste instructorul auto sa nu ne grabim cu scoala de soferi pentru ca nu s-ar mai putea da examene auto din cauza unei greve la ministerul transporturilor. Voi ce stiti? Eu nu am gasit nici o stire despre asta pe net sau prin presa... Dau fundita pentru cea mai buna explicatie! happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are nici o legatura greva din cadrul MT cu scoala de conducere. Testele teoretic si practic se dau la serviciile de permise care apartin de prefecturi si MAI, nu de MT.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o grava a transportatorilor din cauza unor accize ce vor fi introduse la 1 ianuarie. nu cred ca are nici cea mai mica legatura cu scolile de soferi si examenele