| robertabieber a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine cu un numar al hingherilor din Targoviste? Va rog sa nu sariti pe mine ca cer numarul hingherilor, dar chiar nu se mai poate asa, langa blocul meu sunt 6 caini mari care sar sa muste lumea. Imi e frica sa mai ies dimineata din casa sa ma duc la liceu din cauza acestor caini pentru ca am fost deja atacata de mai mult de 2 ori de ei... Eu iubesc animalele, dar nu vreau sa imi mai fie frica sa ma duc la scoala si sa stau cu gandul ca poate sare vreun caine sa ma muste...

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

In google nu am dat de el, poti sa mergi la politie sa le ceri numarul pentru ca ei au multe contacte in agenda lor.