| UndercoverGirl_1581 a întrebat:

Stiti cumva, asa prin absurd cum as putea face rost de o suma de bani? nu mare, in jur de 40 leibig grin pana maine? e urgent, n-am un leu d saraca ce sunt, mi-am si pierdut banii iericrying

12 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Du-te in mijlocul Bucurestiului si fa ce ti-a zis "alien", si iti garantez ca o sa castigi de 10 ori mai mult decat ti-ai propus, pe bune! :-> laughing

| Alien a răspuns:

Iti rupi hainele si te duci la cersit!

| User a răspuns:

Iti dau eu. cu dobanda 500%big grin

| sssSnake a răspuns:

Imprumuta de la un prieten, sau cerele parintilor/rudelor.Sau fa un fel de "slujba", ajuta la curatarea unui magazin, etc big grin succes

| LittleandLiars a răspuns:

Buna du-te la o cofetarie si spune ca poti fi chelner pentru 50 lei si cred ca va accepta mie mi s-a intamplat sa fiu in acelasi caz si am castigat

| hrdcore a răspuns:

Roaga un prieten si daca chiar iti este prieten iti v-a da

| bmh93 a răspuns:

Poate ai noroc si ti-a venit alocatiahappy...fix 42 leitongue

| AlecSSyA a răspuns:

Pai roaga un prieten sa te imprumute si promite ca ii inapoiezi la data stabilita. Poti incerca si cu parintii/verisoarele/unchii, etc. Daca tot nu ai facut rost de suma de bani dorita incearca sa muncesti, de exemplu sa plimbi cainele vecinei, sa ai grija de copilul unei femei pe care o cunosti sau orice altceva gasesti.

| UndercoverGirl_1581 explică:

Suna chiar interesant dar stau ff departe de bucuresti astai singura problemalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sparge o banca, fura de la parintii laughing. Glumeamwinking. Ai putea sa te imprumuti de la prieteni: de la un 10 lei, de la altul 5, si ii vei returna la alocatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imprumuti de la cineva cu conditia sa ii dai inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se inchid spiceurile si vrei sa faci provizii? in ploiesti totul este la jumate pretullaughing)