| kenNNzorFTW a întrebat:

Sunt nelamurit cu o chestie, am cautat pe net dar nu prea am gasit, poti pleca cu trenul din Romania si sa ajungi in Spania? Banuiesc ca nu este un tren care duce fix in Spania, trebuiesc schimbate, un mic ajutor?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Da, se poate. Poți merge de pildă București - Viena - Munchen - Paris - Madrid. Informații despre trenuri găsești pe paginile respective de internet ale companiilor feroviare din țările tranzitate.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat