| anonim_4396 a întrebat:

dragii mei va rog frumos sa ma ajutati intr-o problema legata de cartela Vodafone. acum 2 zile am primit un sms de la Vodafone in care eram instintat ca daca incarc cu minim 6 euro si trimit prin sms gratuit codul sucursalei de la care am cumparat vaucerul intru intr-o tombola si pot cistiga o extraoptiune cu 6 euro timp de un an. va rog cine stie sa imi dea detalii. multumesc anticipat. garantat fundita

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa fii mai atent. Intra pe site-ul celor de la Vodafone si vezi daca este adevarat.