| vasilicanecajitu a întrebat:

Unde gasesc tutun de fumat baieti, si la ce pret,ca-s cam sarac, la o adica, fac si penale, da tutun sa fie, ziare gasasc destule, ca nu prea am bani!

2 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Tutunul se gasete la orice tabacherie. big grin

| vasilicanecajitu explică (pentru dryft3r):

Probabil ca esti bogat, adica ai ceva venituri, si esti tanar. Eu nu numai ca nu sant tanar, dar sant si cu handicap. Nu am ce sa fac, asta mie soarta, da traiesc cum pot. Eu am antrebat daca se gaseste ceva ieftin, eu am un ajutor special pentru pers. cu handicap, de 234 lei pe luna, deci te rog sa ma scuzi daca am gresit cu raspunsul meu.