| anonim_4396 a întrebat:

URGENT. Daca am depășit cantitatea de bani pe care pot sa o scot după un card într-o zi, pot sa plătesc în aceiași zi cu cardul sa zicem niște cumpărături? Ma înțelegeți ce vreau sa zic? Adică la bancomat îmi zice ca nu pot sa mai scot bani dar pot sa plătesc cu cardul direct în alta parte? Mulțumesc și am nevoie de un răspuns cât mai repede.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate plati, fara nici o problema, suma este limitata doar pentru scoaterea de la bancomat, nu si pentru plati, pentru cardurile de debit. Pentru cardurile de credit nu poti depasi limita maxima a creditului. Numai bine!