| Alecsandri a întrebat:

URGENT : Vreau sa scap de Windows 8 Beta, si nu stiu cum sa-l dezinstalez si sa revin la vechiul Windows 7. Cine ma ajuta si pe mine sa revin la Windows-ul 7 PRIMESTE FUNDA!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai montat imaginea ISO si l-ai instalat peste windows 7 nu ai ce face decat sa stergi partitia si sa instalezi windows7 din nou.

| ValentinL a răspuns:

Dezinstalare Windows 8 Beta si instalare Windows 7 cu un C.D. pe care ai instalarea de la Windows 7.
Ce e asa greu?happy

| Alecsandri explică (pentru ValentinL):

Nu as fi vrut sa reinstalez winowsul, ca sa intalez windowsul stiam si eu

| Popescu_Daniel_1989 a răspuns:

Http://www.arena4it.ro/dezactivare-parola-windows-8/ ai aici intructiuni clare cum sa scapi de parola!