| Riot181 a întrebat:

Am 2 windowsuri pe calculator si nu stiu cum sa scap de unu. Vreau sa imi bag iar windowsu...dar am inteles ca trebuie sa il formatez. Ma poate ajuta cineva? De bagat stiu sa bag windowsu dar vreau sa stiu unde trebuie sa dau ca sa mi se instaleza un singur windows. Dau funda la cine ma ajuta. URGENT!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cand ajungi la partitii unde sa instalezi, atunci daca instalezi xp stergi partitia C... apoi clic pe format, daca instalezi win7 atunci selectezi 1 si clic pe format! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand faci formatarea trebuie sa trebuie sa stergi toate partitiile, apoi faci altele noi.Ai jos mai multe informatii.
http://www.totuldesprecalculatoare.ro/......as-cu-pas/

| VALERICAjan a răspuns:

Formateaza, instaleaza windows.