| Anca15 a întrebat:

Va place TPU?
Il iubiti...cum lati,, cunoscut"?
dau si funda la cel mai frumos raspuns
si emotionant

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
L-am descoperit întâmplător. Dacă îmi place?
Trecut vorbește!
Pa, pa.

| Daria a răspuns:

Imi place tpu.Nu il iubesc.cum sa iubesc un site?rolling on the floor si nu mai stiu cum"l-am cunoscut"

| Anonima_2658 a răspuns:

Pai laughing- imi place mult aici lumea e mai prietenoasa
daca nu esti asa nu ai ce cauta aicihee hee

l`am cunoscut cred ca acum 1 an, numai vara trecuta mi-am facut cont...am luat o mica pauza cand a inceput sa dea frigu` era f.f. aglomerat si se mai bloca.

dupa revenire, am incercat sa intru in cont.straight face si nu a mai vrut waiting...am fost nevoita sa fac alt cont pentru. ca nu m`am putu abtine.pacat aveam multe fundite, dar nu con. se mai fac ele, important e ca am ajutat.

si sa revin cum l`am cunoscut : cautam chestii din astea : pe google. cum sa.am parul mai lung in scurt timp.cum sa faci exercitii corect, idei de frizuri.etc. chestii obisnuite...si tot timpul ma aducea pe site`u asta TPU.

ma gandeam ca inseamna tupeu laughing
si de fapt era toti pentru. unu :X
asa ca mi s-a parut interesant sa intrebi si o multime de lume sa raspunda,tu la randul tau sa raspunzi.
am facut primul cont si am inceput sa ajut, asa si-a facut si prietena mea cont, si inca una.si tot asa, mai comunicam pe chat.ne luam la intrecere cu funditele.

bine unele intrebari sunt f. stupide dar nu conteaza,daca stiii raspunsul de ce sa nu il dai?

e o chestie,sa fii membru, parca te simti mai bine cand ajuti pe cineva, si uneori esti si rasplatithee hee

:*papa

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o sa iti dea lacrimile, stai calma (desi vad ca ti-au dat deja, conform avatarului)

Da, imi place TPU. Insa sunt multi si multe care ii strica farmecul.
Nu. Nu il iubesc, dar m-am atasat de el. Intru zilnic sa vad ce intrebari s-au mai pus si ce raspunsuri s-au mai dat.

Pai intr-o zi caniculara de iulie, in anul 2010, am dat un search pe google. Cautasem ceva, nu mai stiu ce. Apoi,am vazut eu ca la sfarsitul unei intrebari apare aceasta propozitie: "Dau fundita". Hopa, cum adica? Ce e aia? Din aceea care se pune in par, sau o fi vreun joc si asta?
Apoi, am umblat pe TPU si am mai cautat alte intrebari si raspunsuri in care sa se pomeneasca de "funda".
Am gasit anumite intrebari si raspunsuri interesante, multe din ele m-au ajutat. Asta m-a facut sa mai intru. Am gasit multi utilizatori inteligenti, de la care ai ce invata, pe la "Stiinta si Filozofie".
Acest lucru m-a determinat sa intru pe acest site zilnic.
Acum cateva zile, mi-am facut si eu cont si am raspuns pentru prima data.N-am simtit nevoia de a spune ceva, desi stiam aceasta comunitate de mult.

Asta a fost "Eu si TPU"

Banal, stiu, dar mi-a placut intrebarea.

| mariaaa a răspuns:

TPU a fost pentru mine si inca este un mijloc de a vorbi cu alti oameni care au trecut prin momentele acestea in care trec si eu acum si pot sa imi dea sfaturi, dar la fel ajut si eu cat pot de mult. TPU face parte din mine acum, ma implic foarte mult in problemele altora si caut o rezolvare totimpul.

Multi pupici :*:*:*

| anonim_4236 a răspuns:

Poate ti se pare ciudat dar"l-am cunoscut" cautandu-mi raspunsuri la teme, iar cand puneam intrebarile pe google prima optiune era TPU. Utilizandu-l mi s-a parut interesant...si mi-am facut cont.Nu vad ceva rau in asta.Am multe motive sa incurajes TPU-ul :
Ma ajuta sa colaborez,sa vad ce vor si altii de la mine, imi dezvolt cunostintzele...pur si simplu e un mod ce te ajuta sa te integrezi perfect intr-un grup, in societate.sa stii sa comunici cu cei de langa tine.
Sfatuiesc persoanelein special adolescentii) sa foloseasca TPU.Nu e nimic de regretat!

| Nimeni_9498 a răspuns:

L'am cunoscut la un suc.Da, TPU e unica iubire a vietii mele.Cand ma loghez e ca si cum ne'am saruta.