| denrazvan a întrebat:

Va rog sa imi spuneti daca stiti de ce pe facebook nu mai am pe cineva la prieteni si cand intru pe pagina preietenului imi arata sa ii trimit o cerere de prietenie
dar eu i-am trimis deja si mo acceptat, am si vorbit cu porietenul dar acum nu imi mai apare la prieteni daca stiti va rog sa imi spuneti funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Inseamna ca nu mai are contul activ! Si-a dezactivat contul si de aceea nu il mai ai nici la prieteni. Pagina lui/ei o sa dispara din facebook in cateva zile.

17 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi daca acel prieten mai are profilul pe facebook! Daca il mai are, cere-i din nou prietenie, poate din greseala te-a sters de la prieteni.

| denrazvan explică (pentru neluL):

Il are si imi arate sa ii dau add friend

| neluL a răspuns (pentru denrazvan):

Ii ceri din nou prietenie. Consider ca din greseala te-a sters din prieteni dar poate fi si cu intentie. In prealabil poti vorbi inainte cu el prin pm.

| denrazvan explică (pentru neluL):

Ce inseamna pm

| neluL a răspuns (pentru denrazvan):

Private mesage - mesaj privat

| denrazvan explică (pentru neluL):

Si asta unde este

| neluL a răspuns (pentru denrazvan):

Intra pe pagina lui (celui care vrei sa-i trimiti mesaj) si da click pe -> Mesaj (in dreapta sub poza de coperta)

| denrazvan explică (pentru neluL):

Nu am parola...
dar am incercat sa trimit un mesaj persoabei acelea si imi apare asta "One or more of your email addresses are not valid."
da ea mai are contul dar de pe alt cont fac asta

| denrazvan explică (pentru neluL):

De ce imi apare asta can ii vreau sa ii trimit un mesaj acelei persoane
"One or more of your email addresses are not valid." dar de pe alt cont nu de pe a meu ca de pe al meu nu ma lasa

| denrazvan explică (pentru neluL):

Mersi

| neluL a răspuns (pentru denrazvan):

Cu placere! bye, bye wave

| neluL a răspuns (pentru denrazvan):

Inseamna ca nu mai are contul activ! Si-a dezactivat contul si de aceea nu il mai ai nici la prieteni. Pagina lui/ei o sa dispara din facebook in cateva zile.

| donnie112 a răspuns:

Ori te-a scos de la prieteni ori si-a dezactivat contul de facebook

| denrazvan explică (pentru donnie112):

Contul il mai are

| donnie112 a răspuns (pentru denrazvan):

Intra il lista lui de prieteni si vezi daca te mai are acolo...

| anonim_4396 a răspuns (pentru denrazvan):

Deci, iti zic eu, sigur-sigur 100% te-a scos de la prieteni.
Stiu eu sigur. [fie a facut-o voluntar, fie involuntar]

| denrazvan explică (pentru donnie112):

Pai si cum intru

| Vulpe_Andreea_1998 a răspuns:

Te-a scos de la prieteni