| camelya2 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cei ce stiu si cunoasteti am postat ieri o intrebare dar nu m-au ajutat raspunsurile primite deci cand scriu imi sare inaintea literelor cursoru de unde sa-l setez ca imi scrie invers trebuie sa scriu cuvantu de la coada la cap si e foarte greu va rog ajutati-ma cei ce stiu si cunosc sa imi add id meu e dj_camelya_geo va multumesc.

2 răspunsuri:
| EmptySoull a răspuns:

Depinde unde vrei sa scrii; daca scrii in office ai aculo sus niste casute unde iti aranjeaza textul cum vrei tu. (de la capat,de la mijloc, invers, de la dreapta spre stanga...)

| camelya2 explică (pentru EmptySoull):

Pe peste tot imi unde merg sa scr nu imi ramane cursoru blocat fuge in fata literelor si id de messenger si daca intru pe net absolut unde scriu imi sare unde sa intru sal reglez va rog ajutati-ma urgent.