| miruna120 a întrebat:

Vi s.a intamplat ceva paranormal vreodata? vreau sa-mi spuneti ce vi s.a intamplat!

Răspuns Câştigător
| alealexutza100000 a răspuns:

Eu cand eram mai mica am mers cu mama la o prietena dea ei la tara si peste drum de ea era o casa parasita. in care statea un baiat cica care de la 2 ani lo ars parintii si lo dat afara din casa. si eu cu o fata de peste ulita santem prietene. si prietena mamei mele are o fata larisa de 16 ani si un baiat marius de 19 ani. si fata asta mai are o sora bianca de 18 ani. si cu totii ne-am gandit ca sa dormim la prietena mamei in camera la marius si la 12 sa mergem cu totii la casa acea pentru ca baiatul nu era acasa si nici nu venea. si la 12 ne-am p-ornit cu lanterne si cu mancare si apa pentru ca era vara si era destul de cald. ajungem acolo si ne impartim pe grupe. marius cu lari prin curte eu georgi si bianca in casa. mergem eu cu celelalte in casa si ne uitam era o lumina destul de slaba verde, era plin de poze vechi si pe o masa era un inel cu o scrisoare. nu mai stiu ce scria in scrisoare asa in fine. si mai exploram noi pe acolo pana auzim un sunet ciudat. crezand ca era cainele nu am bagat de seama si mergem in bucatarie si acolo este un dezastru total toate lucrurile aruncate peste tot, dar ce ne-a atras atentia a fost pe jos o rochie de mireasa rupta si prajuita si cu sange pe ea. ne apropiem de rochie si georgi fiind mai curajoasa din fire pune mana pe acea rochie si vede ca sangele este proaspat. ridica rochia si era un cutit sub cu o scrisoare. numi aduc aminte foarte bine ce scris dar era cam asa dragul meu cand vei citi aceasta scrisoare eu voi fi deja moarta stiu ca te dezamagesc chiar in ziua nuntii dar nu am ce face. mai departe numi aduc aminte doar la sfaRSIT UN SCRIS CRED CU SANGE ai grija parintii tai vin dupa tine eu voi incerca sa-i opresc dar nu cred ca voi putea. noi am iesit destul de speriate si am mers dupa marius si larisa. le-am povestit tot si dupa toti am plecat napoi acasa. noaptea eu am visat o mana iesind desub rochia acea care venea dupa mine si zicea ai fost curioasa acum vei plati. m-am trezit foarte speriata dar norocul meu era ca ceasul era 8 si cam la ora asta ne sculam noi mereu. si am tipat tare si ei s-au trezit si le-am povestit ce am visat ei mi-au spus ca si ei au avut acelasi vis doar ca zicea aveti grija de prietena voastra sa nu pateasca cumva ceva, niciodata nu sti de unde sare iepurele. si de atunci nu m-au mai scapat din ochi deloc. p; aaaaa!

| miruna120 explică (pentru alealexutza100000):

Multumesc pentru raspuns

9 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Aud pasi noaptea cand ma gandesc la demoni.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata. laughing

| Cσcσ a răspuns:

De ce? Tie ti s-a intamplat? happy

| miruna120 explică (pentru Cσcσ):

Mie mi s-a intamplat chiar foarte multe sunt slaba de inger si poate din cauza asta

| Cσcσ a răspuns (pentru miruna120):

Posibil.Mie nu mi s-a intamplat nimic sad mi-ar placea sa mi se intample si mie ceva desi nu stiu care ar fi reactia mea, poate ma uit la prea multe filme de groazahee hee

| Dejit a răspuns:

Da. Am luat un 8 la română.

| MojeGabriel1997 a răspuns:

Nu stiu de foarte multe ori vorbesc ceva cu o persona si imi aduc aminte ca s-a mai intamplat odata si imi aduc aminte ce am vorbit in continuare, sau cand merg undeva cunosc acel loc ca propria mea casa dar nu stiu daca e un fenomen paranorlma. Funda?