| Paty08100000 a întrebat:

Am o mica problema in legatura cu Facebook-ul. Am activat autentificarea cu 2 factori dar singurul browser memorat e cel de pe telefon, insa telefonul s-a stricat si nu pot accepta conectarea de pe telefonul nou, iar numarul meu de telefon este schimbat, astfel nu pot primi nici SMS. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| aniladamlazariuc2297 a răspuns:

Daca te-ai conectat cu un cont de Goolge, Gmail sau Yahoo, poti sa trimiti codul pe acea adresa sau pe acel cont. dupa ce iti trimite codul il copiezi acolo unde iti cere codul. Sper ca am putut sa te ajut. Funda?

| Paty08100000 explică (pentru aniladamlazariuc2297):

Si cum mai exact pot primi codul pe adresa de gmail?

1 răspuns: