| zayidee a întrebat:

am achizitionat de curand o imprimanta EPSON stylus dx9400f, intrebarea mea este daca se gasesc cartuse compatibile mai ieftine sau se poate incarca cu cerneala, pentru ca am luat acum un set de 4 si m-au costat 150 lei, iar cel de la service-ul respectiv mi-a zis ca daca se termina, atat ma costa de fiecare data. rog un raspuns cu solutie. multumesc

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Http://www.printpro.ro/459-epson-stylus-dx9400f
ai acolo lista de preturi pentru cartuse compatibile, cam 5.5 lei bucata, sau diverse seturi...