| costy2120 a întrebat:

am doua calculatoare conectate la un router si am internet pe amandoua si vreau sa fac o retea intre ele pentru jocuri, sharing, etc. ma poate ajuta si pe mine cineva cum sa fac asta?

Răspuns Câştigător
| Armatistul82 a răspuns:

Pai e facuta deja, ori le conectei la net ori le conectezi intre amandoua cu un cablu de net. si de exemplu faci un server la cs 1.6 si merge, ori alt joc!

| costy2120 explică (pentru Armatistul82):

Eu vreau sa controlez de pe laptop celalat calculator, ca team viewer

1 răspuns: