| miha96 a întrebat:

Buna am o problema cu messul azi mi-a tot aparut eroarea asta "your acount has been locked.Please click forgot your password to start the unlooking process(81003003) puteti sa imi spuneti ce are si de ce nu merge?

3 răspunsuri:
| vatco a răspuns:

Contul este blocat. poti astepta 24 de ore si se deblocheaza.a fost blocat din cauza ca ai gresit parola de prea multe ori.de asemenea da o curatare la cookies cu un program de genul cccleaner.

| miha96 explică (pentru vatco):

O sa astept pana maine si daca nu merge voi face cum ai spus
mersi de raspuns

| Cristyan21 a răspuns:

Incearca sa schimbi parola si va merge.