| anonim_4396 a întrebat:

Buna sad sad FUNDA! Joc LOL (Leangue of Legendes) am avut un cont lv 30 rune super... campioni. etc. L-am dat unui,, prieten,, sa se joace o data. A schimbat email-ul, dar parola cred ca e acceasi... dar nu pot sa o schimb. Sau a schimbat-o? CUM IMI RECUPEREZ CONTUL va rog!
MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Tu nu mai ții legătură cu acel prieten?
Încearcă să-l întrebi pe el, să nu se supere nimeni, sau dacă nu selectează d-alea cu am uitat numele sau e-mail, nu știu dacă există.

| anonim_4396 explică (pentru Gonrax):

Asta e ideea nu vrea sa imi inapoieze contul... -.- si ne.am certat sad