| Madalin_Cojocaru_1995 a întrebat:

Buna seara.Astazi mi-am schimbat parola de la e-mail. Dupa 3-4 ore cand am incercat sa il accesz din nou mi-a dat eroare de parola...Cand am dat sa recuperez parola mi-a scris "Ufff...

Se pare că nu vă putem recupera contul online. Accesaţi site-ul nostru web de ajutor pentru a redobândi accesul."
Stie cineva din ce cauza? trebuie sa il las putin asa? Multumesc

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Dacă ai schimbat parola, trebuie să fie o metodă prin care să îţi trimită sau undeva să îţi trimită un link de logare, sau un cod de verificare. De obicei e pe contul de pe care l-ai făcut!