| anonim_4396 a întrebat:

Dragilor, va rog sa ma ajutați. As vrea sa ii iau soțului meu... ceva consola cu jocuri. Doar ca nu ma pricep eu tare bine. Nu e gamer înrăit, dar tot îl văd ca se uita pe net. Oare îmi puteți recomanda ceva sub 1000 lei?

6 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Recomand Xbox One S, e perfect la 1000 lei, e de actualitate, merge pe TV-uri HD dar rulează şi 4K.

E foarte bună la calitate - preţ şi e penultima consolă lansată de Microsoft.

| TylerHills a răspuns (pentru Alexuţ02):

Daca el vroia un ps4 pro sau altceva? Vezi mai bine il intrebati! eu sa zice

| ibaal a răspuns:

Noi putem recomanda una,alta, dar, mai bine, cand il vezi ca se uita, intreaba-l ca si cum te-ar interesa ce face el acololaughing
si ia-i ce vrea el!

| Paula2018 a răspuns (pentru ibaal):

Ma gândeam ca ii pot face o surpriza de mosu. Credeam ca e mai simplu laughing

| ibaal a răspuns (pentru Paula2018):

Eu m-am luat dupa niste prieteni anul trecut si nu i-a placutlaughing
nu a zis nimic,dar, nu prea s-a folosit de consola si am vandut-o pe olx acum cateva saptamani, o tinea in cutie rolling on the floor mai bine faci pe detectivul si iei exact ce vrea el laughing
punct ochit, punct lovit si fara risipa de banilaughing
Ii dai de Mos Craciun, mai ai timp big grin

| Paula2018 a răspuns:

Am rezolvat... ps4 pro. Nu ma incadrez in 1000, da o sa fac un efort. Multumesc mult de tot!