| gaby0007 a întrebat:

E urgent! Internautilor de ce atunci cand sora mea sterge istoricul sau ceva pe acolo in stanga sus apare un fel de detectiv cu ochelari(folosesc Google Chrome)... Imi puteti spune de unde poate face asta? Ca si eu vreau! Cel mai explicit raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Chrome://history/
Daca vrei sa stergi tot istoricul dai pe "Sterge toate datele de navigare", iar daca vrei sa stergi doar un anumit numar de pagini le poti selecta si apoi dai pe "Eliminati elementele selectate".

| gaby0007 explică (pentru ogreaxel):

Vai. da' nu mai spune. eu am cerut altceva ca ce mi-ai zis tu stiam deja...