| 4andrea567 a întrebat:

Buna TPU!
Instagramul meu are ceva in neregula.
Doar la o singura conversație imi face asa si ma enerveaza.
Cand vorbesc cu acea persoana si conversam mie nu imi apare cand si ca scrie un mesaj, ci doar ca imi da seen si ma trezesc apoi cu un mesaj de la acea pers chiar daca stau tot timpul acela pe conversație si nu-mi apare ca scrie mesaj.
De ceva timp imi tot apare asa si imi apare doar la o singura persoana si acelei persoane i se intampla la fel pe conversația cu mine si nu stiu de ce, dar incepe sa ma enerveze.
Ce pot face?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa te resemnezi daca face asa doar la o singura persoana...
eu m-am enervat de tot si am renuntat si la Facebook si la Instagram poate si la whatsapp in curand happy

| 4andrea567 explică (pentru Simpatic):

Adica nu pot face absolut nimic? sad

| Simpatic a răspuns (pentru 4andrea567):

Daca nu stiu eu, nu inseamna ca nu se poate face nimic
vezi poate gasesti ceva util aici https://help.instagram.com/795416058241092

folosesti pe telefon aplicatie sau pe PC?
ma gandesc ca daca reinstalezi aplicatie pe telefon ar putea remedia daca este o eroare...
https://help.instagram.com/370569449686414

| 4andrea567 explică (pentru Simpatic):

Pe telefon folosesc
am sa reinstalez aplicatia, si daca problema persista ma voi uita pe aceste link uri

| Simpatic a răspuns (pentru 4andrea567):

De fapt cine mai foloseste pe PC happy
da, vezi dupa reinstalare daca mai face la fel!

| 4andrea567 explică (pentru Simpatic):

Este fix la fel
ma enerveaza deja, de ceva timp imi face asa

| Simpatic a răspuns (pentru 4andrea567):

Ar mai fi o varianta sa incerci sa iei legatura cu suportul Instagram!
insa la cum stiu eu ca procedeaza de exemplu Facebook (meta) sunt sigur ca nici in acest caz nu vor da vreun raspuns vreodata

| 4andrea567 explică (pentru Simpatic):

Le am dat mesaj, acum sper sa si raspunda
stii daca mai pot face cumva ceva?

| Simpatic a răspuns (pentru 4andrea567):

Mai mult de atat nu cred ca poti face.
nu stiu insa din pacate daca vor raspunde cererii tale, iti dai seama ca au multe mesaje primite zilnic prin formularele lor de contact
mie Facebook nu mi-a raspuns niciodata si nici nu a luat masuri fata de ceea ce le-am adus la cunostinta in trecut cu contul meu, asa ca nu te astepta la prea multe chestii din partea celor de la meta fie ca vb de Facebook, Instagram etc