| Xehazzz a întrebat:

Buna TPU.Un prieten de pe cs mi-a dat un cod[pe skype].Am apasat pe el si nu se deschidea, el mi-a spus sa il deschid cu winrar.Aja am facut. Apoi toate iconitele de pe desktop apareau cu semnul ala cu carti de la winrar, si la sfarsit au .ink.Va rog frumos spuneti-mi ce sa fac si alea din bara si de la start imi apar asa. Trebuie sa intru in Local disk c ca sa deschid mess skype si astea.MS ANTICIPAT. DAU FUNDA + INVITATIE DOTA2!

Răspuns Câştigător
| StasN9 a răspuns:

Uite am gasit rezolvare pentru tine...
Apasa aici:
http://www.dougknox.com/xp/fileassoc/linkfile_fix.zip
Daca ai apasat vezi jos a aparut un file deschis prin winrar... daca nu e prin winrar deschidel prin winrar!
Scoate fisierul aflat in el in windows
(Pe cran(Dekstop):)il scoti unde iti este mai comod). Dupa apasa dublu klik pe el. o sa-ti ceara permesiunea sa-i fac instal in reester ..accepta dupa asta faci restart ..si Fokus pokus totul e la loc
Nimic nu se va intimpla nu ti fie frica sa faci asta promit ca va merge (Astept raspuns):D

| Xehazzz explică (pentru StasN9):

Nu poate sa-mi deschida arhiva.Imi zice application not found.

| Xehazzz explică (pentru StasN9):

Imi zice ca nu poate sa importe nu ce chestie.Some keys are open by the sistem.

8 răspunsuri:
| StasN9 a răspuns:

Salut! Am patit-o si eu asabig grin
Daca ai win 7 urmeaza pasiihappy:
Imi raspunzi mai intii daca intelegi limba rusa..caci weindowsul meu e in rusa, O intelegi?

| Xehazzz explică (pentru StasN9):

Ce pasi? Si da am windows 7.

| Xehazzz explică (pentru StasN9):

Da am windows 7.Nu vad acolo nici un pas.Baga id de mess bodita@yahoo.com

| Xehazzz explică (pentru StasN9):

Nu e bun ala al tau. Am gasit pentru w7 64bit oricum mersi!

| StasN9 a răspuns (pentru Xehazzz):

Ai rezolvat...ori iti spun mai departe?

| jimm999 a răspuns:

Deci intri in Start----->Panou de control si acolo gasesti Recuperare! apoi faci restart la calculator si totul e ok! Dai add mess ivan_caruta@yahoo.com daca nu intelegi ceva