| Adelinatkd a întrebat:

Bunt TPU!
Am o intrebare despre Cs 1.6, mai exact cfg.
Cand dau copy -paste pe fisierul config.cfg sterg cfg care era sau il las si scriu in continuare? SAu cum fac ca nu am habar.Sunt noua si nu prea am experienta big grin. Daca ma puteti ajuta dau Fundita.

Răspuns Câştigător
| TinTin1 a răspuns:

Hmmm auzi du-te ia cfg si pune-l unde tie instalat cs acolo este un folder cstryke pune-l acolo dupa aceia intri in joc (joc= counterstryke) consola (consola se intra pe tasta ~ de langa 1) si scrii exec numele cfgului.cfg (ex: exec sedan.cfg) in loc de sedan pui numele cfgului tau dupa aceia intri si te joci bafta sper cai inteles daca nu da-mi id tau si te rezolv cu teamviewerwinking

2 răspunsuri:
| TinTin1 a răspuns:

Pur si simplu pui cfg in cstryke dupa care intri in counterstryke in consola si scrii exec numecfg.cfg (numecfg ii numele cfg care il ai de exemplu sedan, sau zoom etc.) si dupa aceea incepi sateciurui cu ceilalti

| Adelinatkd explică (pentru TinTin1):

Sincer sa-ti spun nu am inteles nimic X_x