| amazonul11 a întrebat:

Cand întru intr-un joc, în prima secunda când trece de loading screen, își da restart pcul, temperaturile sunt normale, am încercat cu alta sursa, alta placa video, drivere, sunt bune, în rest merge ok, doar ca în secunda în care mi se incarca un joc și întra în meniul principal pac, restart...

4 răspunsuri:
| mosthated a răspuns:

Conecteaza bine hardul si ramii

| amazonul11 explică (pentru mosthated):

Am încercat cu 3 hard uri, windows clean install, sa fie oare ramii? I am schimbat placa de baza a venit montata cu tot cu procesor, eu doar am pus ce aveam pe pc vechi, ti am spus merge perfevt pana în secunda când întru intr-un joc se resetează, pana nu trece de loading screen nu are nimic, în gta 5 de exemplu, îmi întra, dau pe story mode, și când se termina de încărcat și sa între în joc, se resetează, face asa la toate jocurile