| alex055 a întrebat:

Cum pot sa îmi schimb IP pentru cs,am luat ban, am reinstalat cs-ul a mers, iar după am dat un restart la Windows (win 10) prin care îmi șterge toate programele dar Îmi păstrează toate fișierele mele... in fine dar acum nu mai merge am încercat sa reinstalez cs-ul dar degeaba

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad de ce ai avea impresia ca reinstalarea CS ului iti va afecta IP ul.

IP se schimba atunci cand resetezi conexiunea la net daca ai IP dinamic.

Daca nu ai IP dinamic atunci doar ISP ti l poate schimba

| alex055 explică (pentru suntserios):

De obicei daca îl reinstalam nu aveam probleme...

| anonim_4396 a răspuns (pentru alex055):

Era o coincidenta. Nu asa schimbi IP-ul.