| LastWhisper a întrebat:

Hei TPU ma puteti ajuta la ceva? deci am descarcat mt2valmondial si imi apare o eroare,, sorry, your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again. va rog imi puteti spune ce sa fac ca sa mearga?

5 răspunsuri:
| Orkroc a răspuns:

Dincate am inteles zice ca Ne pare rău, sistemul dvs. nu are suport pentru grafică 3D, vă rugăm să verificaţi hardware-ul şi sistemul de configeration. Deci nu cred ca ai placa video buna

| LastWhisper explică (pentru Orkroc):

Dar mai demult mergea
de ce acum nu merge
?

| Spartan69 a răspuns:

Nu ai driverele de la placa video instalate vezi aici http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk cauta placa ta video si dai download

| LastWhisper explică:

Dar mai demult mergea

| MARYAN123456789 a răspuns:

Nu ai placa video buna amice...