| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am descarcat de pe Magazin play ceva jocuri [ Temple Run, Talking Friends] Si am petrecut cam mult timp pe ele. Am folosit wi-fiul le-am descarcat pe cele gratuite.Dar intrebarea este daca eu ma voi juca pe ele voi face cost suplimentar?

P.S : Va rog un raspuns cat mai urgent daca se poate. Si scuzati categoria. big grin

2 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu daca sunt gratuite nu implica nici un cost, iar daca trebuie sa platesti pentru ele platesti doar atunci cand le descarci!
O noapte usoara sa ai!

Răspuns utilizator avertizat