| anonim_4396 a întrebat:

Hey Tpu.Am un telefon Lg l5 si am descarcat de pe magazin play mai multe jocuri.[am folosit wi-fi`ul ]. Si m-am jucat mult pe ele.Intrebarea este voi avea cost suplimentar, sau nu?

Răspuns Câştigător
| GlossyBabe a răspuns:

Nu vei avea! Jocurile ce le-ai descarcat banuiesc ca erau gratuite, si de la wi-fi nu iti poti face cost! Fundiiita?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca ma voi juca in continuu, nu v-a intra cost suplimentar?

| andr33a881234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, ai vazut, cand descarci, pe acel buton scrie doar,, Descarca'' sau,, Instaleaza''. Daca scrie,, 1, 99 sau alt numar euro'' atunci e cu bani. Nu conteaza cat de joci. :-)

| Alin4uuu a răspuns:

Depinde daca jocurile pe care le-ai descarcat costau bani o sa ai cost suplimentar dar daca erau free nu

Răspuns utilizator avertizat