| LocaLocaBoy a întrebat:

dela un timp ma joc un joc si imi apare o eroare care nu ma lasa sa intru in joc..." CPU time drift detected!Please consult support forum for AMD driver update information." Vreun sfat ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Task Manager (Ctrl-Alt-Delete) si cauta procesul jocului in fereastra de procese->click drepta pe el -> click pe "Set Affinity" şi debifeaza totul, CPU0. Este o solutie temporara! Mai vezi si aici comentarii ->>>
http://forums.station.sony.com/......sts/list.m

| LocaLocaBoy explică (pentru neluL):

Ms mult am sa incerc!

1 răspuns: