| smekeru200 a întrebat:

Sall,TPU! as dori sa-mi spuna cineva ce bonusuri sa bag in iteme ca sa fiu cel mai bun de pe METIN2 EUROPEAN, joc jocul asta de cateva saptamanii si as dori ca cineva sa-mi spuna cum sa-mi fac itemele.La razboinic,la ninja, la sura.Sa fie bonusuri maxime si existenta pe metin2 european.Cel mai bun Raspuns FUNDA!

2 răspunsuri:
| Smecheritzu50 a răspuns:

Fa-ti seturi de war, ninja, sura si saman dar sa fie bune, sa aiba rezistenta si atac, p+4 si altele..., fundita?

| smekeru200 explică (pentru Smecheritzu50):

Io vreau ce bonusuri sa bag nu bonusurile alea albe.Alea normale!