| A4T3Ch a întrebat:

Sall TPU,va rog raspundeti repede, dau funda, s-a inchis metin2 united? ca eu il am in calculator sa zic de vreo 3 luni si de 2 luni nu am mai intrat,s-a intamplat ceva? ca nu mi se incarca,nu merge sa dau pe play,si cand incepe jos sa se incarce alea,cand sa apara play mai deschis,ca sa pot da click, imi da eroare, ce sa fac? ...defapt nu-mi da eroare, am win7 si imi apare aia ca a incetat sa functioneze...

2 răspunsuri:
| ftwBurrN a răspuns:

Nu s-a inchis incearca sa descarci clientul din nou si cred ca va merge Baftaa!
funda?

| A4T3Ch explică (pentru ftwBurrN):

Tot nu merge. sad