| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am luat W7 Ultimate, mai intainte avand W10. Nu am nici un driver, ceea ce inseamna ca nu am internet. Pe telefon am incercat sa iau acel program numit 3dpnet, dar cand am incercat sa transfer fisierul pe laptop, nu s-a deschis nicio partitie. Acelasi lucru si cu stick-ul unde am facut aceleasi chestii... Cum pot face sa instalez driverele? Dau funda.

(P.S: am incercat sa conectez laptop-ul la rooter prin fir, nu s-a intamplat nimic)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Du-te la mac (au wifi gratuit) dacă nu ai un amic/amică cu conexiune de net și intri pe net și faci ce ți-am mai zis