| narciosromantiber a întrebat:

Salut.Am conectate la PC o placa video integrata in placa de baza si una cumparata... in placa cumparata am castile si microfonul iar in cea integrata boxe.Intrebarea mea este cum sa fac ca acestea sa mearga simultan? Exemplu:muzica sa se auda si in casti si in boxe in acelasi timp.
Imi puteti da niste sfaturi?
multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te auzi ce spui? Cum sa pui castile in placa video!? Ai vrut sa spui "placa audio". Amandoua simultan nu pot merge.

| narciosromantiber explică (pentru Salontanul):

Dameas palme de fraier ce sunt. voiam sa spun placa audio laughing