| Adryan_Ady_1999 a întrebat:

Salut.Am o problema. Am instalat Sa-Mp si dupa instalare s-a facut full Local disk (C). Dupa aceea i-am dat uninstall la Sa-Mp sa vad daca mi se goleste dar nu sa golit a ramas Full Va rog ajutatima sa imi recuperez memoria inapoi...(P.S) Am windows 7.

Răspuns Câştigător
| DarkLaden a răspuns:

Reaprinde pc-ul sau reinstaleaza-l.
sau daca l-ai instalat cu deamon tools ramane acolo ca si cand ai avut cd? daca apare cand dai la my computer da click dreapta pe el si eject.
Daca nu sterge manual adica click dreapta si delete. FUNDA?

| Adryan_Ady_1999 explică (pentru DarkLaden):

I-am dat restart am facut tot ce se putea dar nu a mers. Si nu l-am instalat cu deamon tols l-am instalat normal.Dar fix in timpul cand am dat sa se instaleze a urcat memoria dintr-o data Full local disk (c)

| Adryan_Ady_1999 explică (pentru Adryan_Ady_1999):

Am gasit mersi de ajutor! big grin