| ThePain a întrebat:

Am o problema cu internetul :am un pc in alta camera si am net la el printr-un cablu de retea conectat direct la modem (LAN 2)am avut net 2 sapt., dupa care imi spune ca un cablu nu este conectat si ledul de la modem (lan 2) se tot stinge si se aprinde
P.S: o mers o perioada de timp, am adus unitatea aia si am conctato direct la modem si aceiasi problema!
Poate fi arsa placa de retea, totusi ledul de la lan2 de apride 2-3sec

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Scoate modemul din priza 10-20 de secunde apoi baga-l iar si lasa-l sa se reseteze. Daca nu merge suna la operatorul tau.

| ThePain explică (pentru darrio2007):

Nu o mers chestia cu opritul, o sa sun la operator thx oricum

| darrio2007 a răspuns (pentru ThePain):

Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.Multumesc,oricum,pentru funda.