| Likeaboss14 a întrebat:

Salut am si eu intrebare as vrea sa-mi iau niste casti de gaming dar sa fie pana in 4 milioane de ex:eu joc crossfire si vreau niste casti de gaming cu care sa aud foarte bine dar sa aiba si vibrati mai multe Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| TudyMNX a răspuns:

4 milioane e mult pentru niste casti..iti poti lua casti bune si sub 100 lei...nu castile te fac sa castigi..eu cu casti de 42 lei rup in cs happy

| KodrutZ a răspuns (pentru TudyMNX):

@TheBadAngel: Stii proverbul ala cu vulpea si strugurii, nu?
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003BYRGJU/ref=s9_al_bw_g23_ir02? pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=14W69WMQ8WJVEF27EJD4&pf_rd_t=101&pf_rd_p=407678887&pf_rd_i=590987031