| PetrescuGbabriel18 a întrebat:

Am o problema la browserele Opera si Google chrome. Pe orice pagina as intra imi apar vreo 7-10 anunturi fata de cum ar fi normal. Pe alt calculator nu apar deci din a meu trebuie sa fie problema. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| FuNNy121431 a răspuns:

I-ati AdBlock pentru Opera si Chrome, il instalezi si nu o sa iti mai apara nici un anunt/reclama.

1 răspuns:
| daBăliu a răspuns:

Trebuie sa-ti reinstalezi browser-ul, deoarece ai instalat tot felul de programe care se pare ca au avut virusi si ti-au "instalat" automat reclamele de pe el.