| Alfred0703 a întrebat:

Am o problema cu Mafia 2.Deci am avut jocul instalat pe pc si aveam windows 7 ultimate acum am schimbat sistedmul de operare pe windows xp professional si cand am incercat jocul nu a mers.L-am intalat din nou acum merge dar am lag foarte mare am incercat totul ce era pe youtube dar nu a mers.Help mee este un joc incredibil.Am

Procesor: amd sempron 3200+ 1.80 GHz
Placa video: nVIDIA gforce gt430
RAM: 3 GB

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

Ai procesorul foarte slab. Cu placa video si ram-ul nu sunt probleme, dar procesorul e sub cerintewinking
Si apropo, de ce ai trece de la Windows 7 la Windows XP? straight face

| Alfred0703 explică (pentru RockaruL):

Un "expert" de **** (scuze) la instalat cand mi-a luat foc hardul si mi-a spus ca il suprasolicitez si ca doar windows xp mai merge pe el.Nu stiu de unde le scoate dar eu am cd de la windows 7 ultimate doar parintii nu ma lasa sa-l pun.

| RockaruL a răspuns (pentru Alfred0703):

Pai poate din cauza asta nu iti mai merge. Poate nu iti mai functioneaza PC-ul la capacitatea maxima.

3 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Vezi acum daca iti mere, dai search the game http://www.systemrequirementslab.com/CYRI/Requirements/mafia-ii/10986?p=a
Daca sunt ceva neclaritati anunta-ma dar cred ca te descurci tu;)