| Intrebari373626 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul meu.Acum o saptamana CSGO-ul imi mergea in 200+ si de vreo cateva zile de abia urca in 150. (dau funda urgent)

2 răspunsuri:
| Morgăă a răspuns:

Vezi sa ai setarile cum trebuie (tot low-medium). pe langa asta as zice sa vezi ce mai face praful de pe placa video sau procesor.
Eu nu m as ingrijora in locul tau deoarece daca nu ai un monitor de gaming 144 hz nu o sa vezi mai mult de 60 fps pe un monitor obisnuit 60 hz. Singura diferenta e un delay intre mouse - tastatura si joc ultra subtil.